Úvod >> Kompletní péče o podvozkové části vozidla
ikona

Kompletní péče o podvozkové části vozidla

Kompletní péče o podvozkové části vozidel

Popis služby

Odborná výměna veškerých součástí podvozku osobní vozidel včetně tlumičů pérování.

Přednost služby

Nabídka kvalitních značkových autodílů s odpovídajícími technickými parametry v různých cenových kategoriích a na různé typy automobilů.

Přínos pro zákazníka

Maximální jízdní komfort je přímo odvozen od 100% fungujícho podvozku vozidla a všech jeho součástí jako jsou ramena, čepy, tlumiče, klouby a poloosy. Nechte si proto zkontrolovat a odstranit případné nedostatky prošlolenými pracovníky firmy VEHAR service.

Popis služby

Tlumiče pérování a veškeré podvozkové součásti  vozidla plní velmi důležitou funkci. Tlumiče eliminujíí kmitání související s jízdou po nerovné vozovce a zajišťují plynulý kontakt kola s vozovkou. I když nerovnosti vozovky neumožňují vždy ideální dotyk, musí být tato ztráta co nejmenší. Trvalý kontakt kola s vozovkou má pozitivní vliv na jízdní vlastnosti, stabilitu a vedení vozidla, délku brzdné dráhy, komfort jízdy a snižuje předčasné opotřebení podvozkových skupin vozidla. Vadné tlumiče pérování současně negativně ovlivňují technický stav pneumatik neboť způsobují jejich opotřebení a mají vliv na jejich předčasné vyřazení z provozu. Z výše popsaných důvodů je tedy zřejmé, že vadné tlumiče pérování ovlivňují bezpečnost provozu vozidla a jeho posádky.

  • Výměna tlumičů pérování
  • Výměna veškerých čepů podvozku vozidla
  • Výměna ramen a stabilizátorů
  • Výměna ložidek a nábojů kol
POTŘEBUJETE NOVOU AUTOBATERII, NOVÉ
PNEUMATIKY NEBO DISKY KOL? NAVŠTIVTE
NÁŠ E-SHOP A V NAŠEM SERVISU VAM VŠE
ODBORNĚ NAMONTUJEME.
přejít do obchodu
vehar